رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته محقق شد میزان پروانه بهره برداری بخش صنعت در سال جاری به هزار میلیارد تومان ارتقا یابد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار مهر، حسینقلی قوانلو عصر یکشنبه در آئین افتتاحیه شرکت تولیدی رهاسان که در فاز ۲ شهرک صنعتی شهرستان نکا برگزار شد، بخش ام دی اف و اچ دی اف بیشترین آمار اشتغال استان را در سطح کشور به خود اختصاص داده است به طوری که بیش از ۵۰ درصد نئوپان و ۶۰ درصد ام دی اف کشور در استان مازندران تولید می شود که به مراتب در جایگاه نخست قرار گرفتند.

وی راه اندازی واحد های متوقف شده و واحدهایی که ۲۰ الی ۳۰ درصد ظرفیت تولید دارند را از جمله  محور رونق تولید صنعت و مدن استان یاد کرد که به مراتب در اولویت این مجموعه قرار می گیرد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران با اشاره به واحد تولیدی رهاسان تصریح کرد : با بکارگیری از واحدهای دمونتاژ شده از آلمان و ایتالیا نشان دادیم می توانیم در داخل کشور نیز توان تولید و اشتغال افزایش دهیم .

قوانلو میزان پروانه بهره برداری بخش صنعت را در سال گذشته ۵۶۰ میلیارد تومان اعلام کرد و همچنین گفت : طبق برنامه ریزی ها و مدیریت های صورت گرفته امسال قول دادیم این میزان پروانه بهره برداری به هزار میلیارد تومان ارتقا یابد .

به گفته این مسئول باید حجم سرمایه گذاری در بخش صنعت و معدن به مرز ۳ هزار میلیارد تومان برسد چرا که می تواند ره آورد خوبی را برای مردم تولیدکنندگان و صنعتگران به همراه داشته باشد.

به گفته خبرنگار مهر، شرکت تولیدی رهاسان با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار مازندران و سایر مدیران ارشد استان و شهرستان در فاز دوم شهرک صنعتی شهرستان نکا با بکارگیری ۱۵۵ نیروی انسانی و ظرفیت ۶۵ درصدی با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان افتتاح و بهره برداری رسید .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: