استاندار اردبیل:

۴۲۹ طرح اشتغال زایی اردبیل با مشارکت بنیاد برکت فعال سازی می‌شود

  • کد خبر: ۱۴۵۶۱
  • ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
استاندار اردبیل گفت: بنیاد برکت برای اجرای طرح‌های جدید و فعال سازی مجدد واحدهای راکد در ۴۲۹ طرح مشارکت و سرمایه گذاری می‌کند.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، اکبر بهنام‌جو پیش از ظهر دوشنبه در جلسه بررسی و تصویب طرح‌های کارآفرینی استان اردبیل عنوان کرد: با افزایش اجرای طرح‌های جدید توسط بنیاد برکت، میزان مشارکت و سرمایه‌گذاری‌های این بخش در اردبیل به ۴۲۹ طرح خواهد رسید.

وی افزود: به دنبال نشست‌ها و توافقات به عمل آمده با بنیاد مستضعفان و بنیاد  برکت در تهران، بررسی و تصویب طرح‌های معرفی شده به این بنیاد در استان برگزار شد و مقرر شد تا ۱۶ طرح تولیدی، صنعتی و اشتغال زایی توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت و نیز ۱۳ طرح در حوزه کشاورزی و باغی توسط سازمان جهاد کشاورزی به بنیاد برکت ارائه شود.

استاندار اردبیل یادآور شد: بنیاد برکت در اجرا و تکمیل طرح‌های اقتصادی استان سرمایه گذاری و مشارکت کرده و در برداشتن گام‌های جدی برای توسعه اشتغال و رونق اقتصادی منطقه یاور مسئولان دستگاه‌های اجرایی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه مشارکت بنیاد برکت در اجرای طرح‌های جدید، نیمه تمام و راکد به نسبت ۴۹ به ۵۱ خواهد بود، افزود: با هدف توسعه متوازن استان  ۴۰۰ طرح  کوچک و زود بازده و همچنین طرح‌های بزرگ اشتغال زایی در جنوب استان و در شهرستان‌های خلخال و کوثر اجرا می شود که بنیاد برکت برای تامین امکانات تولید برای هر یک از این طرح‌ها مبلغ ۴۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: