سئو، یار ماندگار و مهربان تجارت

پرواز به قله موفقیت در کسب و کار با سئو سایت

  • کد خبر: ۱۴۶۰۱
  • ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
بالن؛ وسیله‌ای است برای پرواز کردن و به اوج رسیدن. این وسیله برای بیشتر بالا رفتن می‌بایست سبک باشد. هر چه وزن بالن کم تر، در اوج تر.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، مفهوم کامل سئو سایت را در همین تشبیه می‌توان خلاصه کرد. هر سایت درون ساختار خود اجزای زائد بسیاری داشته که سرعت لود شدن آن سامانه را تعویق می‌اندازد (اصطلاحا سایت سنگین می‌شود). به همین جهت باید آن لینک‌های مخرب و غیره را حذف کرد تا به قله بی نهایت موفقیت رسید. به این عمل بهینه سازی سایت گفته می شود.

یک بهینه سازی حرفه ای باید به گونه ای انجام شود که باعث حذف موارد مفید سایت نشود. در حقیقت این عمل یک چاقوی دو لبه است که اگر علم انجام دهنده بروز نباشد، بالعکس نتیجه منفی در پی خواهد داشت. برای درک بهتر موضوع، باز به همان مثال بالن برمیگردیم. فرض کنید برای بالا رفتن بالن، می گویند وسایل سنگین را به پایین پرت کنید. یک نفر به اشتباه به جچای بارهای اضافی، راننده بالن را به پایین پرت کند یا مخزن سوخت بالن را. این مصداق همان بهینه سازی اشتباه است. حذف لینک های مفید و به همان اندازه مضر است که اضافه کردن لینک های مخرب.

پیش به سوی صدر جدول با سئو سایت

اگر تمامی وجه اشتراک و پارامترهای مشترک شرکت ها و فروشگاه های مجازی را در کنار هم تطبیق دهیم، به این نتیجه خواهیم رسید که همگی در ۹۵ درصد موارد مشابه هم هستند. همه آنها دارای غالب خوب، تیم پشتیبانی حرفه ای، محصولات یکسان و سابقه طولانی و همسان هستند. پس به چه علت میزان فروش آنها با یکدیگر تفاوت دارد. چرا یکی به اندازه ده برابر دیگری در یک محصول مشترک فروش دارد و از گردش مالی بالایی برخوردار است. سئو سایت برتر علت این تفاوت فاحش می باشد.

آن فروشگاه مجازی و سامانه ای بیشتر فروش دارد که بیشتر دیده شود. این یک قانون است. برای همین است که مغازه های سر نبش و بر خیابان از مغازه های داخل کوچه پس کوچه صد برابر بیشتر می ارزد و موفق تر هستند. از قدیم گفته اند مشتری به اولین مغازه ای که درش باز باشد می رود. نتیجه اینکه شما باید اولین، دومین و یا نهایتا سومین سایتی باشید که برای جنس خود در موتور های جستجوگر نشان داده می شوید. غیر از این باشد، هیچگاه موفق نخواهید شد.

پنجره‌ای رو به چشمان مشتریان

تنها ارتباط بین متقاضی و خریدار با بنگاه اقتصادی، یک نگاه است. آنها هر کس را زودتر ببیند، از آن خرید خواهند کرد. در دنیای واقعی هم همینطور است. سئو همان چیزی است که شما برای کسب و کارتان به آن نیاز مبرم دارید. با انجام اقدامات بهینه سازی مانند لینک سازی صحیح و اصولی، حذف زوائد مضر برای سامانه، تبلیغ و رپورتاژ و از همه مهمتر؛ تولید محتوای باکیفیت می توانید نقدر بالا بروید که در آسمان تجارت (بیزینس) همه شما را ببینند.

 

سئو، یار ماندگار و مهربان تجارت

هزینه یک سایت برای بهینه سازی و کسب رتبه برتر در جستجوی گوگل، نهایتا چقدراست؟

با این هزینه بهینه سازی موتورهای جستجوگر، بیش از یک سال سایت شما در نخستین جستجو مقابل دیدگان خواهد بود. همین حرکت بیش از ده ها هزار مشتری برای شما به ارمغان خواهد آورد. حال یک روز بیلبورد در یک خیابان نه چندان پر عبور همچین اثری دارد!؟ چند ثانیه تبلیغ تلویزیونی چطور!؟ همه این موارد نشان دهنده یک مفهوم است؛ سئو یعنی «با هزینه کمتر، استفاده بیشتر».

لینک سازی یا لینک سوزی

برخی از افراد تصور می کنند با انجام لینک سازی به هر نوعی می توانند رتبه خود را بهبود ببخشند. اینجاست که باید گفت «زهی خیال باطل». گوگل به اندازه ای باهوش ست که حتی اگر در مدت زمان کوتاهی شما تعداد بک لینک‌های‌تان بالفرض زیاد شود، متوجه شده و شما را مجازات خواهد کرد. یلی؛ در این حد این کار حساس و پیچیده است.

تعداد بالای کلمات کلیدی (چگالی یک در صد تا سه درصد)، لینک دهی به دیگر سامانه و ها و غیره از این دست از جمله اقدامات منفی است که تا همین چند ماه قبل رتبه را بالا می آورد ولی الان پایین می آورد. این اعمال مصداق بارز راه رفتن بر لبه تیغ است. برای اینکه دچار این اشتباهات نشوید بهتر است یا به اطلاعات روز آپدیت شوید یا کار را به دست افراد متخصص واگذار کنید.

 

کار را باید به کاردان سپرد...

انجام یک سئو سایت بی نقص، مستلزم یک تجربه طولانی می باشد. متخصصین بسیاری در این زمینه وجود دارند. یکی از تیم‌هایی که با سابقه بلند مدت و رزومه درخشان در ایران وجود دارد، سئو یوزر است. شما عزیزانی که قصد رونق بخشیدن به کسب و کار خود را دارید، می توانید با مراجعه به این سایت شاهد رشد چشمگیر و روز افزون مشتریان خود باشید. متخصصین مجرب این سایت همواره پاسخگوی شما هستند تا با مشاوره رایگان، راه را برای پیشرفت شما هموار سازند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: