مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان:

هیئت تجاری زنجان به کشور گرجستان اعزام می شود

  • کد خبر: ۱۴۶۱۴
  • ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در آینده نزدیک اعزام هیئت تجاری از استان زنجان به کشور گرجستان را در برنامه داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا یوسفی ظهر یکشنبه در دومین جلسه کار گروه توسعه صادرات در محل استانداری زنجان، به برگزاری همایش توسعه صادرات وایجاد بازارهای نوین  و همایش تعاونی روستایی شمالغرب دراستان  زنجان اشاره کرد و افزود: این دو همایش گامی موثر در افزایش صادارات استان خواهد بود. 

وی از راه اندازی مدرسه عالی تعاون در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: هدف از راه اندازی این مدرسه تربیت جوانان برای ورود به عرصه تعاونی و توسعه فعالیت های تعاونی ها در استان می باشد. 

مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل میز صادرات بخش تعاون برای اولین‌بار در زنجان خبر داد و ابراز کرد:  فعالیت شرکت‌های تعاونی در شرایط امروز اقتصادی، کار بسیارمهمی بوده و در این میان تشکیل میز صادرات با هدف افزایش انگیزه فعالان این بخش بسیار موثر است. 

یوسفی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم شرکت‌های تعاونی در حوزه محصولات صادرات محور نیز فعالیت داشته باشند.

وی افزود: در آینده نزدیک اعزام هیئت تجاری از استان زنجان به کشور گرجستان را در برنامه داریم. 

مدیرکل  کار، تعاون ورفاه اجتماعی استان زنجان به برگزاری نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید اشاره کرد و گفت: در برگزاری این نمایشگاه باید به کیفیت توجه شود. 

یوسفی افزود: باید عمده فعالیت شرکت های دانش بنیان و فعالین تجاری در این نمایشگاه به خوبی عرضه شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: