کارکنان تعاونی های سهام عدالت، با نگرانی نسبت به احتمال انحلال این تعاونی ها در پی آزادسازی سهام عدالت، امروز مقابل وزارت امور اقتصادی و دارایی تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از آغاز فرایند آزادسازی سهام عدالت صحبت‌هایی در مورد احتمال انحلال تعاونی‌های سهام عدالت در شهرهای مختلف مطرح شد که در همین راستا امروز یکشنبه مورخ ۹۹/۲/۲۱ جمعی از کارکنان شرکت‌های تعاونی سهام عدالت شهرستانی در اعتراض به احتمال انحلال تعاونی‌های شهرستانی سهام عدالت، در مقابل وزارت امور اقتصادی و دارایی تجمع کردند.

یکی از کارکنان شرکتهای تعاونی سهام عدالت شهرستانی به خبرنگار مهر گفت: انحلال تعاونی‌های سهام عدالت موجب بیکار شدن کارکنان این تعاونی‌ها بعد از ۱۴ سال سابقه کار بیمه‌ای می‌شود. حال که این طرح عظیم سهام عدالت با زحمات پرسنل این تعاونی‌ها و دستور مقام معظم رهبری برای آزاد کردن سهام عدالت به ثمر نشسته است دولت باید برای آینده شغلی این افراد که اکثرشان معلول، زنان سرپرست خانوار، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی هستند چاره‌ای بیندیشد.

به گفته وی، حقوق و دستمزد و حق بیمه تأمین اجتماعی مربوط به سنوات ۹۷ و ۹۸ و دوماهه اخیر این کارکنان توسط سازمان خصوصی سازی پرداخت نشده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: