معاون وزیر کار:

وبینارهای آنلاین تخصصی فناوری و صنایع فرهنگی برگزار می شود

  • کد خبر: ۱۴۷۹۳
  • ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
معاون توسعه کارآفرینی واشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری وبینارهای آنلاین تخصصی فناوری و صنایع فرهنگی در شرایط پسا کرونا خبر داد.
 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی، عیسی منصوری اظهار داشت: با حمایت معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال و بنیاد ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی، وبینارهای آنلاین تخصصی فناوری و صنایع فرهنگی در شرایط پسا کرونا در راستای توانمند سازی و کمک به کسب وکارهای حوزه صنایع فرهنگی برگزار می‌شود.

وی افزود: در این رویدادها که با محوریت نقش فناوری در پسا کرونا در حوزه‌های مختلفی از جمله صنایع دستی، موسیقی، گردشگری، سینما و معماری برگزار خواهد شد، روش‌های برون رفت از شرایط ایجاد شده برای کسب و کارها، شیوه استفاده از فناوری در توسعه فروش، شیوه استفاده از فناوری در فرآیند طراحی، شیوه استفاده از فناوری در فرآیند بازاریابی و شیوه استفاده از فناوری در آنالیز و آینده پژوهی ارائه خواهد شد.

منصوری خاط نشان کرد: در این رویدادها که بصورت کاربردی و ارائه تجارب خواهد بود، تلاش می‌شود تا با بیان نمونه‌های عینی از نقش فناوری در صنایع فرهنگی، مسیر حرکت کسب وکارها در بستر فناوری تسریع شده و صاحبان کسب وکار با رویکردی جدید از ظرفیت‌های فناوری استفاده کنند.

معاون توسعه کارآفرینی واشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بررسی نقش فناوری در صنایع دستی، بررسی نقش فناوری در موسیقی و سینما، بررسی نقش فناوری در گردشگری و بررسی نقش فناوری در هنرهای تجسمی از جمله رویدادهایی است که بصورت آنلاین و بر بستر فناوری عملیاتی خواهد شد.

وی با بیان اینکه علاقمندان به شرکت در این وبینارها می‌توانند به سایت iranctech.ir مراجعه کنند، تاکید کرد: با تسهیلات در نظر گرفته شده از طرف معاونت توسعه کارآفرینی واشتغال و بنیاد ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی، ۵۰ درصد هزینه‌های برگزاری وبینار تأمین و پرداخت شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: