با وجود خطر موج دوم شیوع کرونا؛

کارگران صنعت خودروی آمریکا به سر کار خود باز می‌گردند

  • کد خبر: ۱۴۷۹۶
  • ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
کارگران کارخانه‌های خودروسازی آمریکا در ایالت میشیگان، به خط مونتاژ کارخانه‌ها بازگشتند تا راه را برای باز کردن صنعت خودروی این کشور باز کنند.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، کارگران کارخانه‌های خودروسازی آمریکا در ایالت میشیگان به خط مونتاژ کارخانه‌ها بازگشتند تا راه را برای باز کردن صنعت خودروی این کشور باز کنند؛ این در حالی است که باز تسهیل قرنطینه کرونا باعث شده که نگرانی‌هایی در مورد موج دوم شیوع بیماری به وجود بیاید.

در حالی که میلیون‌ها آمریکایی از کار خود بیکار شده‌اند و بیشتر اقتصاد در توقف کامل به سر می‌برد، تعداد ایالت‌هایی که در حال کاهش محدودیت‌های تجاری و اجتماعی هستند در حال افزایش است.

برخی از تامین‌کنندگان قطعات خودرو در میشیگان که مرکز صنعتی غرب آمریکا است، به شدت از پاندمی کرونا و تأثیرات منفی اقتصادی آن آسیب دیده‌اند، از امروز با حداقل کارکنان ممکن کارخانه‌های خود را باز کردند تا برای کار با تمام نیروها از هفته آینده آماده شوند.

کارخانه‌های مونتاژ خودرو همچنین بازگشت به کار کارگران متخصص و کارمندان خود را آغاز کرده‌اند.

جو پرکینز، مدیر عامل گروه مهندسی و ماشین‌آلات بوش پرفورمنس، گفت: ما کار خود را از این هفته از سر گرفتیم و انتظار می‌رود از هفته آینده سفارشات جدید را دریافت کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: