یک مقام مسئول خبر داد

امکان دریافت آنلاین همه آگهی‌های ثبتی تشکل‌های کارگری و کارفرمایی

  • کد خبر: ۱۴۸۰۸
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون از انجام همه آگهی های ثبتی تشکل های کارگری و کارفرمایی از طریق سامانه دریافت آنلاین محتوای آگهی های ثبتی روزنامه رسمی کشور خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرزاد یوسفی با اشاره به راه اندازی خدمات الکترونیکی قضائی و سامانه دریافت آنلاین محتوای آگهی‌های ثبتی روزنامه رسمی کشور، اظهار داشت: برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از ترددهای غیرضروری نمایندگان تشکلهای کارگری و کارفرمایی به واحدهای اجرایی کشور، همه آگهی‌های ثبتی تشکل‌های کارگری و کارفرمایی از طریق سامانه دریافت آنلاین محتوای آگهی‌های ثبتی روزنامه رسمی کشور انجام می‌شود.

مدیرکل سازمان‌های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مدیرعامل روزنامه رسمی کشور برای کاهش ترددهای غیرضروری ارباب رجوع و تسریع در ارسال مستقیم، بدون واسطه، با دقت بالا، امنیت بیشتر و حذف هزینه‌های اضافه ناشی از این مساله مقرر شد که آگهی‌های ثبتی تشکل‌های کارگری و کارفرمایی با دریافت نام کاربری و کلمه عبور از روزنامه رسمی کشور از طریق این سامانه و به صورت آنلاین انجام شود.

یوسفی با تاکید بر ضرورت کاهش ترددهای غیرضروری، گفت: واحدهای اجرایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برای دریافت نام کاربری و کلمه عبور جهت ارتباط و هماهنگی با روزنامه رسمی کشور هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

وی افزود: در نظر داریم در صورت همکاری مراجع مرتبط، آگهی‌های ثبت در روزنامه‌های کثیرالانتشار هم با کمترین مراجعات ممکن انجام شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: