امام جمعه ریگان گفت: اشتغال، تولید داخل، ارزش پول ملی و مهار تورم از اولویت‌های مجلس یازدهم باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ریگان، حجت‌الاسلام علی رنجبرماهانی در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر با گرامیداشت سالروز رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران ابراز داشت: در مکتب سیاسی و نهضت امام خمینی (ره) بعد اسلامی و قرآنی که مکمل همدیگرند را می‌توان مشاهده کرد و اگر روی یکی از این ابعاد توجه و به ابعاد دیگر توجه نشودجامعه به خطا و انحراف می‌رود.

امام جمعه ریگان تصریح کرد: سه بعد عقلانیت، معنویت و عدالت مکتب الهی و نهضت سیاسی امام خمینی (ره) را تا به امروز نگه داشته است.

وی با بیان اینکه عقلانیت را می‌توان در تدوین قانون اساسی و روحیه اعتماد به نفس در ملت ایران و ایستادگی در برابر دشمن گستاخ مشاهده کرد و معنویت را در توکل به خدا و تکیه بر امدادهای غیبی، ادامه داد: عدالت مکتب امام را در توصیه به مردمی بودن مسئولان کشوری و رسیدگی مسئولان به محرومان و مستضعفان باید دید.

امام جمعه ریگان با اشاره به مجلس یازدهم بیان داشت: از اولین افتتاح مجلس در ۷خرداد ۵۹ تا مجلس یازدهم تا ۷خرداد ۹۹چهل سالمی‌گذرد، لذا انتظار می‌رود مجلس ۴۰ساله شورای اسلامی در پختگی، نبوغ، عقلانیت و رشد سنگ بنای مجالس دیگر در گام دوم انقلاب باشد.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان در طرح‌ها و لوایح رسیدگی به حال محرومان و مستضعفان و پابرهنگان را در اولویت قرار دهند و مجلس آینده گشایش اقتصادی برای طبقات کم درآمد جامعه باشد.

امام جمعه ریگان تصریح کرد: ایستادگی و مقاومت تمام‌قد در برابر استکبار جهانی و قدرت‌های شیطانی در دستور کار مجلس انقلابی باشد.

وی با اشاره به اینکه انتظار می‌رود مجلس یازدهم در رای گیری‌ها و طرح‌ها و لوایح، دست‌پخت‌های غرب را به امضا نرساند و مردم را محرم بداند، بیان داشت: اشتغال، تولید داخل و ارزش پول ملی و مهار تورم از اولویت‌های مجلس یازدهم باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: