نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:درحوزه بهداشت و درمان مذاکرات خوبی با مسولان کشوری و استانی صورت گرفته است

حجت الاسلام موسی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان کنگان اظهار داشت: قبل از ورود به مجلس یازدهم از تجارب سال‌های گذشته استفاده و نشست‌های مختلفی در سطح ملی با برخی از معاونین وزرا و مدیران سازمان‌ها و همچنین در سطح استان‌ داشتم که در این نشست‌ها دغدغه‌های مردم و مشکلات آن‌ها را به سمع مسؤولان رسانده شد.

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی افزود: برنامه‌ها و پروژه‌هایی که قرار است در این چهار سال آینده در حوزه‌ انتخابیه انجام گیرد را به سمع مسؤولان مربوطه رساندیم که خوشبختانه توافق‌های خوبی صورت گرفت.

احمدی ادامه داد: در راستای ارتقای نیروی انسانی بومی در ادارات و هم در صنعت پیگیری‌های خوبی قبل از ورود به مجلس صورت گرفت که حتما بعد از استقرار در مجلس این پیگیری‌ها با تمام توان و تلاش مضاعف پیگیری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اشتغال اولویت اول است گفت:کمیته پیگیری بحث اشتغال نیروی بومی تشکیل شده است و با جدیت در جهت جذب نیروهای بومی تلاش می‌شود تا حقی از مردم حوزه انتخابیه ضایع نشود.

احمدی  با بیان اینکه نگاه ویژه‌ای به حوزه سلامت داریم گفت: در حوزه بهداشت و درمان مذاکرات خوبی با مسؤولان کشوری و استانی صورت گرفته است که امیدوارم دغدغه‌هایی که مردم حوزه انتخابیه در این حوزه دارند را بتوانیم رفع کنیم.

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حوزه درمان پزشک‌های متخصصی که به این منطقه مراجعه کردند و به دلایلی رفتند را پیگیری و آن‌ها را به منطقه باز می‌گردانیم و همچنین تلاش می‌شود مصوبه سه وزارتخانه بهداشت، نفت، رفاه برای رفع مشکلات بیمارستان کنگان را عملی کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: