معاون وزیر کار خبر داد:

استفاده ازمنابع بازپرداختی تسهیلات روستایی برای واریزوام‌های جدید

  • کد خبر: ۱۴۸۶۵
  • ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
معاون وزیر کار گفت: طبق اعلام بانک مرکزی، می‌توان با استفاده از منابع بازپرداختی تسهیلات اشتغال روستایی، وام های جدید پرداخت کرد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، عیسی منصوری در نشست مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان های کشور از امکان استفاده مجدد منابع بازپرداختی تسهیلات اشتغال روستایی خبر داد و گفت: طبق اعلام اخیر بانک مرکزی مشکلی در استفاده مجدد از منابع بازپرداختی برای پرداخت وام‌های جدید وجود ندارد.

وی افزود: مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها باید کار پالایش وام های روستایی را به اتمام برسانند و تعداد و وضعیت طرح‌ها را اعلام کنند.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص استفاده از سهم سرمایه در گردش برای طرح های جدید، تصریح کرد: اولویت در این دوره، طرح های موجود هستند که نیاز به سرمایه در گردش دارند و بعد از آن می توان به سمت طرح های ایجادی جدید رفت.

وی گفت: ابلاغ شده با همکاری معاونت امور تعاون، در تامین مالی قرارداد ها اولویت به تعاونی ها داده شود چرا که ظرفیت خوبی دارند و این موضوع مورد تایید بانک مرکزی نیز است.

منصوری همچنین خواستار اجرای سه طرح از رسته های پر اشتغال در استان ها ذیل برنامه های تکاپو تا پایان سال شد و از مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها خواست در سال آخر دولت، فعالیت های خود را به دقت مستند کنند و نظارت ها را دقیق انجام دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: