معاون وزیر کار:

۵۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به بنگاه ها پرداخت شد

  • کد خبر: ۱۴۸۸۶
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
معاون وزیر کار با بیان اینکه بیش از ۵۸۰۰ میلیارد تومان به ۲۹۲ هزار بنگاه آسیب دیده پرداخت شده است، گفت: زمان ثبت نام بنگاه ها برای دریافت تسهیلات کرونایی تا پایان مهر ماه است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عیسی منصوری در بیست و هشتمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا، اظهار داشت: از مجموع ۷۰۴ هزار پرونده بررسی شده در فرآیند پرداخت تسهیلات کرونایی، ۵۴۴ هزار پرونده برای پرداخت به بانک معرفی شده است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: تاکنون ارزش تسهیلات پرداختی به ۲۹۲ هزار بنگاه آسیب دیده بیش از ۵,۸۰۰ میلیارد تومان شده است که از این مقدار ۱,۲۴۵ میلیارد تومان مربوط به تسهیلات حمایتی دولت از شرکت‌های معظم است.

وی ادامه داد: زمان ثبت نام فعالان کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا، برای دریافت تسهیلات کرونایی تا پایان مهر ماه است و این زمان تمدید نخواهد شد.

منصوری گفت: در چند هفته اخیر به طور میانگین روزانه بیش از ۲۵۰۰ نفر از شاغلان آسیب دیده از کرونا برای دریافت وام حمایتی در سامانه کارا ثبت نام کرده اند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: اعضای کارگروه تاکید کردند که بانک‌های عامل با جدیت بیشتر تسهیلات کرونایی را به متقاضیان تا پایان مهر ماه پرداخت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: