مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه کار ایران (Iran Jobex) روز چهارشنبه 13 اسفند 1399 با حضور دکتر عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال، دکتر حسن زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی، حسین محمودی سفیدکوهی مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر سعید سمیعی رئیس مرکز کار ایران (مدیر اجرایی نمایشگاه)، رسانه‌های گروهی و مدعوین حاضر با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی و اصول فاصله‌گذاری اجتماعی به‌صورت حضوری و مجازی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

ازجمله اهداف این نمایشگاه، ایجاد پیوند بین کارجویان و کارفرمایان، شناسایی فرصت‌های شغلی موجود، امکان جذب نیرو توسط کارفرمایان، آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین فرصت‌های شغلی، ایجاد برند کارفرمایی و بالاخره آشنایی با فعالیت‌های دفاتر کاریابی داخلی و خارجی بود.

لازم به ذکر است که در این نمایشگاه  ۶۹ شرکت در بخش فیزیکی و ۲۳۵ شرکت در بخش مجازی همچون دفاتر کاریابی فعال داخلی و خارجی، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، دانشگاه فنی و حرفه‌ای، انجمن صنفی مدیران منابع انسانی، پارک علم و فناوری قزوین و دیگر شرکت‌های فعال در این حوزه حضور داشتند.

گفتنی است این نمایشگاه  تا روز ۱۶ اسفند در سالن خلیج‌فارس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: