نماینده مردم اردبیل در مجلس:

کارگاه‌های به گل نشسته در اردبیل غیر قابل انکار است

  • کد خبر: ۱۴۹۸۷
  • ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگاه‌های تولیدی در اردبیل سراغ داریم که کارفرمایان آن در این واحدها را گل زده و هیچ رغبتی به ادامه فعالیت ندارند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی عصر شنبه در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در اردبیل اظهار کرد: ما قدردان تلاش و زحمات جامعه کارگری در سنگر تقویت تولید و حمایت از خوداتکایی کشور هستیم ولی به معنای واقعی جامعه کارگری ما با مشکلات و نارسایی‌های اساسی دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی تصریح کرد: نباید در حل این مشکلات و نارسایی‌ها غفلت کرده و به آمار و ارقام غیر قابل باور اتکا کرد چرا که به نظر می‌رسد در عمل آنچه که به عینه می‌بینیم با آمار و ارقام متفاوت است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی به مشکلات کارگاه‌های تولیدی و اخراج کارگران به دلیل مشکلات مختلف اقتصادی و تشدید بحران کرونا اشاره کرد و گفت: در این وضعیت سخت کارفرمایان و سرمایه‌گذارانی که با تمام وجود در سنگر تولید حاضر هستند، باید دست آنها را بوسید چرا که به معنای واقعی به توانمندی اقتصادی کشور کمک می‌کنند.

موسوی به فرمایش مقام معظم رهبری در حمایت از تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها را یادآور شد و افزود: دولت باید پشتیبانی‌های مالی را بدون دخالت در حوزه اجرا انجام داده و نظارت واقعی را به سرانجام برساند و تولیدکننده نیز در سنگر تولید مشغول فعالیت باشد.

وی وظیفه مجلس را مانع‌زدایی اعلام کرد و ادامه داد: ما در کمیسیون‌های مختلف به ویژه کمیسیون اقتصادی به دنبال اصلاح قوانین مزاحم تولید و سرمایه‌گذاران هستیم و در این زمینه امسال کارهای اساسی انجام خواهد شد.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: نباید دولتی‌ها به بهانه ایام پایانی خدمت خود کارها را ول کنند و شرعا درست نیست در این شرایط سخت اقتصادی مردم کارها به حال خود رها شده و هیچ مدیریتی انجام نشود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: